O nas

Zdrowie to nasza misja!

Witamy w klinice stworzonej z empatii dla drugiego człowieka oraz z pasji do nauk medycznych.  Jesteśmy zespołem specjalistów stomatologii, radiologii, onkologii, chirurgii onkologicznej i endokrynologii.

W procesie leczenia oferujemy Państwu nasz profesjonalizm, doświadczenie zdobyte przez lata pracy i wiedzę opartą na najnowszych osiągnięciach nauki. Nasze leczenie opieramy na dokładnej diagnostyce, planowaniu i ścisłej współpracy całego zespołu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, ze zrozumieniem i szacunkiem.

Zapraszamy do naszej kliniki na zielonym Mokotowie. Zrobimy wszystko, aby Państwu pomóc.

Historia firmy

Nasza klinika istnieje od 2011 roku. Założyła ją dwójka dentystów – dr n. med. Michał Sobczak i dr Agata Bednarczyk, których połączyła wspólna pasja zawodowa i przyjaźń.

Wraz z rozwojem firmy w 2021 roku do kliniki dołączyli nasi małżonkowie, lekarze dr hab. n. med. Katarzyna Dobruch-Sobczak i dr n.med. Jarosław Bednarczyk. Stworzyli w naszej klinice pracownię ultrasonograficzną i onkologiczną, w której zespół endokrynologów i chirurgów onkologów troszczy się o Państwa zdrowie.

© Copyright by AN54 Bednarczyk i Sobczak 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.